woda zycia
  URODA   
Opcje zakupu

   Ten podłużny, biały plastikowy przedmiot w butelce to generator aktywnego wodoru model H-01, produkcji japońskiej, zmieniający szkodliwy, dodatni potencjał reakcji oksydacyjnej (redox) wody pitnej np. +228mV na korzystny dla zdrowia ujemny potencjał dochodzący nawet do -400mV (płyn wewnątrz-komórkowy w naszym organizmie ma potencjał redox u j e m n y w granicach -50 do -200mV!). Dodatkowym, niezmiernie ważnym i pozytywnym czynnikiem zdrowotnym przetwarzanej wody jest jej zasadowość (pH 8.4 - 8.9) obniżająca zakwaszenie organizmu - które jest oczywiście bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

Wewnątrz, zabezpieczone specjalną siatką, znajdują się naturalne składniki mineralne, spreparowane na bazie specjalnej technologii do postaci granulek. Po 20-30 minutach kontaktu z wodą  ( 0.5 litra ) granulki te zaczynają generować do niej aktywny wodór, który po nasyceniu wody zmienia jej potencjał redox z dodatniego na ujemny.

Aktywny wodór utrzymuje się w wodzie od kilku do kilkunastu godzin, w zależności od jej zmineralizowania, czyli zawartości minerałów mających zdolność absorbcji wodoru. Sprawia on, że woda z aktywnego utleniacza zmienia się w niezwykle efektywnie działający anty-utleniacz! Ta cecha sprawia, że zyskuje ona właściwości uzdrawiające - dlatego nazwa "Woda Życia".Aktywny wodór sam w sobie jest uzdrowicielem, kiedy tlen jest niszczycielem - naukowo wodór określany jest mianem reduktora a tlen utleniacza.

Ten właśnie wodór jest głównym atutem Wody Życia, jest on bowiem czynnikiem, który po dostaniu się do organizmu wiąże ze sobą wolne rodniki tlenowe degenerujace nasz organizm, tworząc nieszkodliwą która jest absorbowana przez nasz organizm lub z niego wydalana.

Dodatkowym atutem Wody Życia jest jej podwyższone pH, co sprawia że jest ona bardziej zasadowa, co daje w rezultacie jej spożywania, efekty odkwaszające dla organizmu. Jest wiele prac naukowych i nie tylko, popierających potrzebę spożywania wody raczej alkalicznej aniżeli kwaśnej, z uwagi na niezwykle mocne zakwaszenie środowiska człowieka i negatywne działanie tego zakwaszenia na jego organizm.

Wykonane  badania laboratoryjne wody, nie wykazują pojawiania się szkodliwych składników w trakcie pracy generatora H-01 w wodzie.

Generator posiada ATEST PZH -pobierz pdf.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

oryginalna nazwa Hydrogen-Rich Water Generator H-01
pojemność butelki do H-01 0,5 litra
napełnianie wodą  3-4 x w ciągu doby po 0,5Litra
rodzaj wody

mineralna niegazowana,( zwykła, nisko, średnio lub wysoko zmineralizowana)

woda źródlana,  przegotowana i ostudzona z kranu lub ze studni, inna woda pitna

preferowany pojemnik - butelka  typu PET 0,5 litra  np. po wodzie  mineralnej (biały, niekolorowany plastik)
zawartość czynna generatora granulowane naturalne minerały
czas nieprzerwanej eksploatacji  6 miesięcy przy wydajności 1,5 - 2.0 litra na dobę.
wymiary H-01 średnica 18 mm, długość 110 mm
Waga  27g
cena detaliczna 250zł
cena promocyjna 225 zł
dystrybutorzy zaopatruja się hurtowo   informacje o cenach hurtowych tel. 511 073 002, PPHU ALPOL

Instrukcja użytkowania H-01

1. Rozpakuj generator H-01 i wypłucz pod bieżącą, chłodną wodą, włóż do butelki 0,5 litra zalej wodą do pełna, nakrętkę należy dokładnie zakręcić - po 2-3 godzinach woda uzyskuje ujemny potencjał reakcji oksydacyjnej i staje się naturalnym, najbardziej efektywnym anty-utleniaczem dostępnym na świecie! Generatory  H-01  stosować należy do wody mineralnej nie gazowanej, wody źródlanej lub przegotowanej po zupełnym wystudzeniu albo jakiejkolwiek wody zdatnej do picia.

2. Po  wypiciu wody należy butelkę każdorazowo napełnić wodą - po 2-3 godzinach jest ona ponownie gotowa do spożycia. Kiedy generator znajduje sie w wodzie dłużej, ujemny potencjał reakcji oksydacyjnej zwiększa się, powodując że woda staje się jeszcze bardziej efektywnym anty-utleniaczem! Czyli jest jeszcze bardziej zdrowa !

3. Po wypiciu 2 - 3 butelek należy wyjąć pałeczkę z butelki, zdeoksydować według załączonej w opakowaniu instrukcji. Na zdrowie!

Procedurę powyższą należy powtarzać przez okres 6 miesięcy - przez taki właśnie okres producent gwarantuje jego efektywność, czyli tyle czasu generator H-01 zanurzony w wodzie posiada swoje zdolności produkcji aktywnego wodoru (przy produkcji 1.5 litra wody dziennie). Przy większej dziennej produkcji wody anty-oksydacyjnej, żywotność generatora będzie się oczywiście zmniejszać. Dlatego też jeśli chcemy aby wodę piła cała rodzina, należy się zaopatrzyć w kilka generatorów.

WSKAZÓWKI PRAKTYCZNE

Wodę anty-oksydacyjną powinien pić każdy, komu zależy na zachowaniu dobrego zdrowia, samopoczucia, wyglądu, sprawności fizycznej, witalności; woda anty-oksydacyjna maksymalnie opóźnia starzenie się naszego organizmu i zapobiega chorobom których przyczyną są wolne rodniki! Pij więc tej wody przynajmniej 1.5 litra dziennie a jeśli chorujesz lub niedomagasz to nawet 3-4 litrów dziennie. Ta woda czyni cuda!

Picie wody anty-oksydacyjnej należy kontynuować w zależności od potrzeb - biologiczne potrzeby człowieka to 2 litry płynów dziennie - normalna terapia (oczyszczanie i bio-odnowa) jak też lekkie przypadki chorobowe wymagają picia 1 - 1.5 litra tej wody dziennie, zaczynając od dwóch szklanek na dobę.

Przy ciężkich przypadkach (np. zaawansowana cukrzyca lub miażdżyca, nowotwory, AIDS) zwłaszcza u osób z niewydolnością nerek i niewydolnością krążenia, wskazane jest zaczynać terapię od jednej szklanki dziennie, zwiększając ilość pod kontrolą lekarza.

Również przy wystąpieniu obrzęków nóg należy zmniejszyć dzienną porcję wody i zasięgnąć opinii lekarza w sprawie ustalenia limitu dobowego przyjmowania płynów.

W początkowym okresie kuracji wodą życia mogą wystąpić dolegliwości związane z oczyszczaniem/detoksyfikacją organizmu.

Należy chronic generator przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nie należy uwalniać granulek z obudowy. Chronić przed dziećmi.

POTENCJAŁ REAKCJI OKSYDO-REDUKCYJNEJ MOŻE BYĆ SPRAWDZONY MIERNIKIEM ORP
Miernik ORP -potencjału REDOX można znaleźć i zakupić na stronach:
http://www.hannainst.co.uk/acatalog/HI-98121_Combination_pH_and_ORP_Tester.html
http://www.etool.ca/eTool/RENDER/1/11/480/11581.html

lub złożyć zamówienie u naszego dystyrybutora - dysponujemy kilkoma modelami i oferujemy konkurencyjne ceny
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE (link)

    UWAGA: na rynku pojawił się generator HOH który działa tylko 10 dni !!! Zapewnienie ze działa on przez 6 miesięcy to nieprawda! Testy efektywności zostały przeprowadzone w Japonii i w Polsce - przekonaj się (KLIKNIJ)