POWRÓT                     OPINIE, OCENY i OŚWIADCZENIA UŻYTKOWNIKÓW GENERATORA H-01

#1

Jestem 65 letnim rzemieślnikiem od 10 lat z cukrzycą na lekach doustnych. Stwierdzono też u mnie miażdżycę nóg na oddziale od naczyń. Ta miażdzyca nóg u mnie sprawia że przejdę najwyżej 200m a potem odpoczynek bo dalej skurcz i ból w łydkach nie daje mi iść. Moje cukry rano są tak od 130 –140mg% na czczo a wieczorem do i ze 170mg. Picie wody z pałką H-01 zacząłem kiedy nabyłem ją na targach naturalnej medycyny w łodzi. Jak zacząłem pić wodę to na początku więcej sikałem i częściej chodziłem ze stolcem co mnie nawet ucieszyło bo miałem zaparcia. Ale najciekawsze to zaczęło się z nogami z dnia nadzień chodziło mi się coraz lepiej po tygodniu poszedłem na piechotę do miasta (1,5km) i nie było nawet jednej przerwy i ani razu nie miałem bólu i skurczy w łydkach ludzie aż chce się żyć.

W drugim tygodniu moje bóle i pieczenie koło serca zaczęły się robić coraz rzadsze już nie 5-razy na dzień a 1-2 razy a po 2 miesiącach były już 1 na tydzień i to nie zawsze.

Tak sobie siedzę i myślę ciekawie działa ta woda a co będzie z moją cukrzycą biorę już dwa leki doustne i coraz gorzej . Diabetolog to już mi proponował insulinę ale o niej ludzie różnie mówią i to codzienne szprycowanie się niech to cholera, same kłopoty. Ale tak po miesiącu zaczęło się poprawiać i doszedłem

Do 86-94mg% na czczo to mi zaczyna się podobać, tak jakby moje leki na cukrzycę potrzebowały tego wsparcia z tej wody. Jak poszedłem na wizytę to dr cukrzyk omal z krzesła nie spadł; wypytywał mnie o dietę co robię ale o wodzie mu nie powiedziałem. Z tymi lekarzami to nie wiadomo jak zareagują jak sąsiadka chora na jelita powiedziała, że pomogły jej zioła a nie tabletki od doktora to ją skrzyczał, że w gusła jakieś wierzy i ma brać leki przebadane przez medycynę. Ja tam swoje wiem teraz lepiej spię kości mnie mniej bolą, w krzyżu o wiele lepiej po schodach wchodzę jakbym miał 30 lat. Nic dodać nic ująć, miał japończyk głowę , że te pałki wymyślił.

zanotował A.Polański we Wrocławiu dnia 15 kwietnia 2007

#2

Od młodości mam chorobę Bechterewa i obecnie nawet mam problemy z wchodzeniem na 2 piętro z czym trudno pogodzić się mając 47 lat. Znajoma przyniosła informację o jakiejś wodzie życia, że pomaga w wielu problemach. Po przeczytaniu ulotki myślę sobie... w końcu próbowałem tylu rzeczy zobaczymy co wymyślili ci z kraju „ kwitnącej wiśni” jak to uczyła nas kiedyś pani od geografii.

Jak zacząłem pić tą przerobioną przez pałkę wodę; to niech to jasna cholera, dwa dni to stawy mnie tak bolały jakbym cały dzień zasuwał na budowie u szwagra i jeszcze ten ból głowy tego nigdy nie miałem. Ale zaparłem się będę pił dwa tygodnie niech się dzieje co chce i zobaczę co bedzie, choroba tak daje mi w kość, że niedługo zostanę inwalidą i nawet sobie sam tyłka nie wytrę. Na dodatek jak by tego było mało jak sobie teraz po trzech latach teraz skontrolowałem cholesterol to wyszło mi 234mg% niech to jasny gwint - tego mi jeszcze potrzeba. I tak gdzieś na 3 dzień mojej przygody z H-01 bóle głowy ustąpiły a stawy wróciły do normy czyli bolały jak dotąd po swojemu.

Trudno rozpisywać się bo jeszcze książkę napiszę ale do czego doszło u mnie po 6 tygodniach picia wody z tą pałką H-01 . To dziwne ale stawy dolnej połowy ciała znacznie przestały boleć i mogłem spokojnie wchodzić na 2 piętro do mojego mieszkania co przedtem było nie do pomyślenia. No cóż jestem absolwentem technikum budowlanego ale zauważyłem, że paznokcie stały się ładniejsze i przestały się łamać i kruszyć.

Moje ręce zawsze sine i zimne o dziwo zrobiły się ciepłe i różowe, że teraz moja ślubna nie odskakuje ode mnie jak pogłaszcze a to już duży plus. Z tej ciekawości po 6 tygodniach poszedłem do doktora i poprosiłem o skierowanie na cholesterol i jak odebrałem wynik to aż usiadłem z wrażenia bo nie zmieniałem diety nie łykałem pigułek a tu 196mg, kurcze ludzie co to ma znaczyć; to jednak działa tak jak o tym piszą; zacząłem od tego dnia z uznaniem patrzeć na ten wynalazek z tego dalekiego kraju.

Ten kto jest reumatykiem, czy ma taka chorobę i bolą go stawy i kręgosłup to wie co to znaczy zamiast 6 tabletek od bólu wziąć tylko dwie na dzień i na noc nie trzeba brać nic na sen, bo ból nie budzi człowieka w nocy. To tyle z moich doświadczeń z H-01, jestem zadowolony i regularnie stosuję pałeczkę tak jak zaleca instrukcja bo mam tego dobre efekty.

zanotował w Polanicy A.Polanski dnia 17 kwietnia 2007

#3

Dobrze że jesteś! No witam cię Marek, jak wszystko? Dzieki za generatory - otrzymałem i już mówię o tym w radio. Jakieś zainteresowanie? Na razie nie ma. Mam nadzieje ty pijesz tą wodę? Zaraz jak tylko dostałem! Muszę ci powiedzieć, że po trzech dniach picia tej wody pozbyłem się drożdżycy - nie wyobrażasz sobie jakie to cholerstwo! Zwłaszcza pod pachami jest niewygodne i nie wygląda to zbyt ładnie! Smarowałeś tą wodą czy tylko piłeś? I jedno i drugie ! No widzisz, a nie mówiłem ci że ta woda działa cuda? Kiedy wracasz? W połowie lipca ..................

rozmowa na Skype z Markiem M. z Chicago  28 maja 2007

POWRÓT