woda zycia

  HOME

 HISTORIA  

WOLNE RODNIKI

 REDOX

GENERATOR H01 

  OFERTA

  ZDROWIE 

 URODA  

  SPORT

    WODY

      ATESTY - OPINIE

            BADANIA   

TLACOTE                                                   OD TEGO SIĘ ZACZĘŁO

Tlacote-Mexico

Czekając na szanse doświadczenia cudownego uzdrowienia kilku-tysięczna kolejka ludzi, w kurzu i słonecznej spiekocie czeka aby wejść na rancho miejscowego farmera Jesusa Chahin, zaczerpnać ze źródła i zabrać ze soba chociaż kilka litrów cudownej wody. Wody, która jak stwierdzono uzdrawia nawet z AIDS, raka, cukrzycy, wysokiego poziomu cholesterolu i innych schorzeń.                                                          Woda Życia

       Tlacote – mała mieścina położona obok miasteczka Queretaro, 150 mil od Mexico City – stała się sławna po tym jak Tino Duran, właściciel lokalnego hiszpańsko-języcznego wydawnictwa LaPrensa z San Antonio w Teksasie, po wizycie w Tlaclote doznał nieomal natychmiastowego uzdrowienia ze swojej, jak stwierdzono nieuleczalnej choroby i napisał o tym artykuł. Rozdzwoniły się telefony a do Tlacote zaczęły napływać tłumy przybyszów i pielgrzymów prawie ze wszystkich stron świata – doznajac cudownych uzdrowień z wielu różnych dolegliwosci. 12 stycznia 1992 roku, zródło odwiedził słynny „Magic” Johnson gwiazda futbolu amerykańskiego, zarażony wirusem HIV.                                                                             

Do roku 2000 zródło odwiedziło ponad osiem milionów pielgrzymów oraz wielu naukowców badajacych właściwości tej cudownej, uzdrawiajacej wody. Wśród nich byli naukowcy z Tokijskiego Instytutu Wody w Japonii.

Woda Życia

    Dzisiaj Tlacote to już nie darmowe zródło ale komercjalna rozlewnia cudownej wody skończyły się pielgrzymki i zaczął sie biznes - woda jest butelkowana i oferowana na rynku meksykańskim i krajów sąsiednich. Niestety nie ma doniesień o uzdrowieniach - i być nie może! Woda ta bowiem jest uzdrawiająca tylko przy źródle - zabutelkowana traci swoje uzdrawiające właściwości! Właściciele rozlewni oczywiście nie informują o tym kupujących wodę.

    Właśnie w Tlacote w Meksyku rozpoczeli przed laty badania naukowcy japońscy poszukując czynnika X odpowiedzialnego za uzdrowienia ludzi pijących wodę z tego źródła. Następnie poszukiwali również co mają wspólnego wody z innych uzdrawiających źródeł w : Lourdes-Francja, Nadana-Indie, Nordenau-Niemcy.....  Skład mineralny wód był podobny, nie znaleziono jakichkolwiek cudownych mikroorganizmów, światła zwiazków chemicznych - jednym słowem stwierdzono fakt - że to normalna woda!

    Po latach badań kiedy technologia stanęła na odpowiednio wysokim poziomie znaleziono ten czynnik. Dr Shirahata z Japońskiego Instytutu Wody w Tokio stwierdził,  że jest to wodór w swojej szczególnej postaci - nazwano go "aktywnym wodorem" ( ACTIVE HYDROGEN). Dlatego w szczególnej postaci, że posiada możliwości wchodzenia w reakcję z cząstkami aktywnego tlenu (wolnymi rodnikami), tworząc w rezultacie wodę! Taki wodór, kiedy znajdzie się w normalnej wodzie, wiąże znajdujący się tam aktywny tlen i tym samym ją ODTLENIA. Proces ten obniża potencjał reakcji oksydacyjnej (redox - wskaźnik właściwości oksydacyjno-redukcyjnych) nawet do wartości ujemnej, nadając wodzie właściwości przeciw-utleniające, co praktycznie równa się uzdrawianiu. Potencjał redox +200 mV to granica pomiędzy oksydacją i redukcją, kiedy wszystko o potencjale wyższym od +200mV to oksydanty (utleniacze) a poniżej +200mV to anty-oksydanty (przeciwutleniacze).

    Badania nad wykorzystaniem tego odkrycia prowadzone są do dzisiaj! Dr Hayashi, który naukowo pracuje nad zastosowaniem aktywnego wodoru do celów leczniczych, opracował mineralny generator aktywnego wodoru (H-01) który praktycznie każdą wodę pitną na świecie może zamienić na wodę uzdrawiającą! To niezwykle ważne odkrycie daje możliwość zdrowszego i dłuższego życia ludziom na całym świecie. Dr Hayashi twierdzi, że aktywny wodór może uratować ludzkość. Pytanie czy wszyscy ludzie tego chcą?

    Badania kliniczne z zastosowaniem wody produkowanej przez generator H-01 prowadzone przez dr Kawamurę potwierdziły takie same "cudowne efekty " jak ludzie pijący wodę z cudownych źródeł!  Mamy więc panaceum na zdrowie i wieczną młodość?
Nie poznamy odpowiedzi zanim nie spróbujemy osobiście!

    Przeprowadzone badania w Water Institut w Tokio pod kierunkiem prof Shirahaty i technologia epoki lotów kosmicznych pozwoliły skonstruować urządzenia do przeprowadzania pomiarów potwierdzających jaką wodę właściwie pijemy. Czy zdrową, z potencjałem -400mV czy tak zwaną mineralną z potencjałem od+200 wzwyż, pełną wolnych rodników.

NALEŻY PAMIĘTAĆ O TYM,  ŻE NIE KAŻDA CZYSTA WODA JEST ZDROWA !

JEST DWA RODZAJE WODY PITNEJ NA ŚWIECIE

 

   PIERWSZY- to w 99% woda pełna wolnych rodników, ; jest to woda utleniona lub jak kto woli natleniona aktywnymi czasteczkami tlenu, posiadająca dodatni potencjał reakcji oksydacyjnej (redox) powyżej + 200mV i tym samym automatycznie klasyfikowana jako utleniacz !

  DRUGI rodzaj wody, to woda odtleniona, bogata w aktywny wodór (hydrogen rich water) można ją znaleźć tylko w kilkunastu a może kilkudziesięciu miejscach na świecie albo po prostu wytworzyć sobie taką wodę w domu  używając do tego mineralnego generatora H-01 (Hydrogen-Rich Water Generator H-01).  Wystarcza on do wytworzenia 1-1.5 litra wody na dobę przez okres 6-ciu miesięcy  !

tekstH2OWoda - związek wodoru i tlenu - harmonijna kompozycja reduktora(H) i utleniacza (O), niekwestionowane źródło pochodzenia i życia organizmów żywych oraz warunek egzystencji rodzaju ludzkiego ! Czy zatem woda którą codziennie pijemy może być dla nas szkodliwa? A jednak!
    W wielu pracach naukowych, ktróre są cytowane na tych stronach podkreśla się , że nadmierna ilość wolnych rodników (utleniaczy-cząstek aktywnego tlenu) jest przyczyną nie tylko starzenia się organizmu ale również chorób.
     Z badań wynika,  że różnego rodzaju uszkodzenia: lipidów,  membran, DNA, białek  w organizmie przez wolne rodniki  uwalniane w trakcie podstawowego metabolizmu i zasilane dodatkową pulą z powodu stresu dnia codziennego, konsumpcji skażonej żywności i zanieczyszczonej wody oraz wdychania niezdrowego powietrza (zanieczyszczenie środowiska), jest przyczyną prawie 90% wszystkich chorób.
    Ogromnie popularny ostatnio przemysł „antyoksydacyjny” oferuje coraz to nowe anty-utleniacze, które, jak wszystkie tabletki popijamy oczywiście wodą (każdy napój zawiera w sobie wodę na dodatek "utlenioną" z potencjałem redox powyżej +200mV) i tym samym niwelujemy  działanie antyoksydacyjne, naszych ulubieńcow jak witaminy C,E,A czy antyoksydanty-resweratorl, likopen, koenzym Q10
   Jak się okazuje, badania przeprowadzone w Tokio, w Japońskim Instytucie Wody, potwierdzają to, że dostępna dla ogółu ludzkości woda pitna posiada potencjał oksydacji powyżej +200 mV, czyli w ogromnej większości jest najbardziej popularnym i ogólnie stosowanym utleniaczem (źródłem wolnych rodników), spożywanym codziennie przez człowieka w różnorodnej postaci (woda, kawa, herbata, napoje, piwo, alkohole, soki z koncentratów, zupy .... itd.)!

Wynika z tego, że żyjemy i starzejemy się, jak również nieczęsto chorujemy właśnie dzięki wodzie! Paradoks życia? Niekoniecznie.  Najlepsze wody pochodzą z głębokich, nieskażonych jeszcze przez człowieka źródeł, o czym możemy się sami przekonać pijąc wodę z głębokiej studni w jakiejś „zabitej dechami”, najlepiej podgórskiej wsi - samo zdrowie, posmak raju i pełnia szczęścia po szklaneczce takiej wody - nie da się ukryć ! Niestety, takich miejsc jest coraz mniej!

Co czyni tą wodę tak dobrą ? Otóż jak się okazuje taka woda ma potencjał REDOX dużo poniżej +200 mV a czasami nawet poniżej zera ! Oznacza to że woda ta posiada właściwości anty-oksydacyjne i nasycona jest aktywnym wodorem ! "Fuel of life = paliwo zycia"

Najlepsze wody mineralne to tylko zestaw minerałów- oczywiście bardzo pozytywny dla zdrowia, jednak  potencjał redox mają dodatni i są utleniaczami niekorzystnie wpływającymi na nasz organizm. Brakuje im tylko jednego składnika - aktywnego wodoru, który obniżyłby potencjał redox do wartości ujemnej ( poniżej zera), powodując zmianę właściwości z utleniacza na anty-utleniacz.

Dr Hayashi z Instytutu Wody w Tokio odkrył, że im niższy potencjał redox czyli im bardziej ujemny jest potencjał  -100mV -400mW, tym woda jest lepsza i zdrowsza dla człowieka. Ogólnie jest przyjęte w świecie nauki, że potencjał redox dodatni to utleniacze a minusowy to anty-utleniacze, przy czym redox powyżej +200 mV to już zagrożenie dla organizmu a redox poniżej -50 mV to regeneracjia i bio-odnowa organizmu. Im niższy potencjał, tym lepiej, tym efektywniejsze uzdrawianie z wielu groźnych chorób i hamowanie procesu starzenia ! Dla przykładu redox mleka matki karmiącej czy też mleka „prosto od krowy” ma dużo poniżej -200mV, natomiast mleko „prosto z mleczarni” ma już potencjał dodatni (+220mV i więcej).  

Efektem pracy dr Hayashi i wielu innych naukowców z Instytutu Wody w Tokio, są niezbite dowody potwierdzające pozytywne efekty spożywania wody  nasyconej aktywnym wodorem, który po dostaniu sie do organizmu wiąże szkodliwe wolne rodniki (aktywny tlen) tworząc nieszkodliwą wodę.

Dr Hayashi nie twierdzi, że znalazł panaceum na wszystkie choroby oraz środek na wieczną młodość. Opracował on i opatentował generator aktywnego wodoru, który praktycznie każdą wodę pitną na świecie może zamienić w Wodę Życia !

Woda o ujemnym potancjale redox jest najlepszym i najbardziej efektywnym anty-oksydantem świata i dzięki obecności aktywnego wodoru, nadzieją ludzkości na zdrowsze i dłuższe życie!

Natomiast każda woda o dodatnim potencjale reakcji oksydacyjnej

zwłaszcza powyżej +200mV jest szkodliwym dla ciebie zródłem wolnych rodników powodujących szybkie starzenie się i choroby!

KONIECZNIE RÓWNIEŻ ODWIEDŹ WITRYNĘ: www.lekarstwonaraka.com.pl