earth
 

HOME 

VOLNÉ RADIKÁLY

       REDUKCE - REDOX

   GENERATOR H-01

NÁZORY - VÝZKUM

   FÓRUM

KONTAKT

ZDRAVÍ

SPORT

DOBRE WODY


Když nějaký stroj zestárne, zrezaví. Chemicky je tento proces označován jako oxidace. Pro lidský organismus platí velká podobnost. Také stárnutí probíhá vlivem oxidativních substancí - volných radikálů. Volné radiály se vytváří vlivem zevních příčin, jako je UV záření, kouření nebo vlivy zevního prostředí (jedy z okolního prostředí).

9

Nejpodstatnější část je vytvářena v těle člověka. Volné radikály jsou molekuly, v jejichž elektronové orbitě chybí jeden elektron. To jim umožňuje neobyčejnou možnost reaktivity, při které se snaží chybějící elektron získat z jiné vazby. Tím se poškozují i tyto ostatní vazby a částečně se z nich stávají volné radikály. Tím vzniká řetězová reakce. Vlivem volných radikálů se mnoho násobně poškozují buněčné organely zejména mitochondrie, které jsou centry zdrojů pro tělo. Oxidativní poškození má na mitochondrie dalekosáhlé důsledky: poškozené mitochondrie produkují méně energie a zároveň zvyšují uvolňování volných radikálů, které opět poškozují mitochondrie. Proto buňky dostávají čím dál méně energie a radikály se zmnožují, organismus stárne.

7

Zvápenatění arterií - arterioskleróza, pokles duševních funkcí ve stáří a také výskyt rakoviny velmi úzce souvisí s působením volných radikálů.

 

Omlouváme se, stránka je v přípravě

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aktywny wodor

Zalety kosmetyczne Wody Życia

 wody  wzbogaconej o Aktywny Wodór

4   włosy zyskują piękny połysk i są bardziej elastyczne 

3 skóra ma lepsze nawodnienie  do 6 razy niż  zwykłą woda, poprawia się przez to jakość i wygląd naszej skóry- staje się przez to jędrna  i gładka nabiera młodzieńczego wyglądu 

2 natomiast lepsze przyswajanie witamin minerałów i składników odżywczych poprawia metabolizm skóry, działanie redukcyjne w stosunku do wolnych rodników tlenowych hamuje starzenie się skóry a przecież uwodnienie (procentowa zawartość wody ) maleje z wiekiem. Zahamowanie degradacji kolagenu przez wolne rodniki wpływa na poprawę jej elastyczności.

1 Potencjał -300mV do -400mV dobry jest do podreperowania cery, stosując wodę z takim potencjałem na twarz możesz spodziewać się ustąpienia zmian zapalnych, uczuleniowych skóry, wygładzenia zmarszczek ; można zastosować wcieranie wody w twarz czy okłady. Jeśli do tego zmieszasz odrobinę twojego żelu kremu z taką wodą  to jego działanie będzie 5-10 razy lepsze (turbo doładowanie jakości kosmetyku)


Odpowiednio nawilżona skóra jest jędrna, wygląda zdrowo i pięknie. Odwodniona skóra jest szorstka, wiotka, brak jej elastyczności a wizualnie postrzegalna jest siateczka zmarszczek.. Jeżeli nadal nie zadbamy o skórę zacznie pojawiać się pieczenie, świąd,.  Łuszczenie będzie świadczyło o postępie procesu odwodnienia , skóra będzie wyglądać nieestetycznie, taka cera łatwo będzie ulegać podrażnieniom  pod wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. 

Może wydawać to się dziwne, ale długotrwałe wylegiwanie się w wodzie wysusza skórę. Woda nie wnika bowiem do głębszych warstw skóry, wchłaniana jest jedynie przez zewnętrzną część naskórka (dlatego po długiej kąpieli bywa on pomarszczony). Woda ta bardzo szybko jednak odparowuje i w efekcie skóra robi się jeszcze bardziej sucha niż przed kąpielą. Długotrwała kąpiel po prostu niszczy ochronny, lipidowy płaszcz skóry.

Za utrzymanie wilgoci w skórze odpowiadają m.in. lipidy, ceramidy i . NMF (naturalny czynnik nawilżający, wypełniający przestrzeń między komórkami). Aby te składniki były w skórze w wystarczającej ilości należy zadbać o właściwą dietę i stosować odpowiednie kosmetyki. Tak więc skórę nawilżymy prawidłowo jeżeli zrobimy to od wewnątrz pijać dobrej jakości wody mineralne z H-01 , który produkując Aktywny Wodór wymiecie wolne rodniki uszkadzające jej podstawowe elementy jak kolagen, lipidy itd. Również stosowna dieta z kwasami 3-omega, suplementami jak CoQ10, carnosine, Goki zi. Służyć temu będzie również dieta śródziemnomorska,  sałatki z oliwą, ryby i owoce morza. Od zewnątrz będą to kremy nawilżające jak i ochronne przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

Nawadnianie od środka 

Skąd się bierze woda w skórze? Z wnętrza naszego organizmu. Stopniowo od najgłębszej warstwy skóry przemieszcza się do naskórka, wydostaje się na jego powierzchnię i paruje. Dlatego jej rezerwy w organizmie trzeba cały czas uzupełniać. Powinnyśmy wypijać 1,5 litra napojów dziennie. Ale nie każdy z nich sprzyja urodzie. Kawa, czarna herbata wręcz kradną wodę. Hamują proces wydzielania hormonu odpowiedzialnego za zatrzymywanie tego życiodajnego płynu w organizmie.

Ekspresowym sposobem na nawilżenie skóry jest maseczka zwana poetycko "kroplą rosy" albo "pocałunkiem anioła". Twarz pokrywamy grubą warstwą kremu nawilżającego i czekamy, aż skóra wchłonie z niego wystarczającą ilość substancji pielęgnacyjnych. Po 20 minutach ścieramy nadmiar kosmetyku chusteczką higieniczną.

8

skóra zmiany trądzikowe z badań dr Hayashi:

 

 zdjęcie dolne po kuracji wodą z "aktywnym wodorem"

 

 

skóra pacjentki z tradzikiem i zmianami zapalnymi skóry przed H-01

5

po  6 tygodniach wody z generatorem H-01

 6